Image

Poznaj miasta tworzące projekt TripPass!

Projekt TripPass tworzą cztery wspaniałe miasta z czterech różnych zakątków Polski – Gdańsk, Opole, Lublin i Giżycko. Chcesz poznać nas bliżej i czerpać gotowe inspiracje do ekscytujących podróży po kraju? Koniecznie odwiedź nasze media społecznościowe, szczegóły i linki poniżej.

VISIT GDANSK
to oficjalna marka turystyczna Gdańska. Nasze główne zadanie - promocja Gdańska i zachęcanie gości do odkrywania piękna ponad 1000. letniego Grodu Neptuna. Bardzo ważną częścią naszej działalności jest więc aktywność w mediach społecznościowych. Znajdziecie tam aktualne informacje i piękne zdjęcia. Nie czekajcie, zobaczcie sami: https://www.facebook.com/visitgdansk.official. Pamiętajcie też, że obsługujemy Live Chat i chętnie podzielimy się z Wami wiedzą o Gdańsku. Znajdziecie nas na: https://trippass.pl/.


Zapraszamy do GIŻYCKA - ŻEGLARSKIEJ STOLICY POLSKI! Tu poznasz jak smakują prawdziwe Mazury. Czysta woda, krystaliczne powietrze, zielone lasy – u nas oddycha się pełną piersią! Posmakować Giżycka można także dzięki naszemu oficjalnemu profilowi na Facebooku – dzielimy się tam z Wami najważniejszymi informacjami z miasta i pięknymi widokami: https://www.facebook.com/kursnaGIZYCKO. Weź kurs na Giżycko - ahoj i do zobaczenia!


Zapraszamy do OPOLA - STOLICY POLSKIEJ PIOSENKI. Odkryjecie tutaj ponad 800-letnią historię miasta, atrakcje związane z opolskim festiwalem, poznacie mieszkańców klimatycznego ZOO i dowiecie się o mnóstwie wydarzeń, które dzieją się w mieście: https://www.facebook.com/OpoleOdkryj. Dzięki pięknym zdjęciom możecie odwiedzać Opole, nie wychodząc z domu.
Odkryj nasz rytm!


Minęło już 700 lat odkąd LUBLIN stał się miastem, a tu wciąż się dzieje! Położony we wschodniej Polsce bryluje smaczkami przenikających się kultur wschodu i zachodu. Wszystko to okraszone nutką nostalgii po nieistniejącej, a niegdyś tętniącej życiem, dzielnicy żydowskiej. To STOLICA WSCHODNIEJ POLSKI, a przede wszystkim Miasto Inspiracji. Jeżeli chcecie zainspirować się turystyką wpadnijcie do nas! Jako Centrum Inspiracji Turystycznej dostarczamy Wam pięknych zdjęć Lublina, informacji o najciekawszych wydarzeniach w mieście, jak również historycznych ciekawostek: https://www.facebook.com/cit.lublin. Zainspiruj się w Lublinie!