Lublin - Miasto Inspiracji - jak łatwo, szybko i komfortowo tam dotrzeć!

Stolica malowniczego województwa lubelskiego położona jest we wschodniej części Polski. Lublin oddalony jest o około 400 kilometrów od Giżycka, 500 kilometrów od Opola i nieco ponad 600 kilometrów od Gdańska. Dobrze zaplanowana podróż, nowoczesna infrastruktura i dogodne połączenia pozwalają na przyjemną podróż ze wszystkich czterech kierunków.

UWAGA KONKURS!!

WAKACJE Z TRIPPASS

FIM Speedway Grand Prix - jedna z największym imprez żużlowych na świecie odbędzie się w Lublinie!

Miasto Inspiracji zostało gospodarzem dwóch rund FIM Speedway Grand Prix!

Stolica polskiej piosenki bliżej niż Ci się wydaje!

Każdy zna słynny festiwal w Opolu. To kultowe wydarzenie, na które przyjeżdżali artyści i ich fani z całej Polski. Miasto usytuowane jest w południowo-zachodniej części Polski. Ze względu na umiejscowienie i świetną infrastrukturę drogową Opole jest bardzo dobrze skomunikowane z sąsiednimi ośrodkami – Wrocławiem i Katowicami. 

Kurs na Giżycko! Poczuj, dotknij, posmakuj Mazur.

Największe miasto na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich położone w północno-wschodniej części Polski. To ustronne miejsce przepełnione naturalnym pięknem i spokojem. Miasto przepełnione jest energią. To tu mieści się największy, ekologiczny port pasażerski i wiele innych atrakcji, które przygotowało Giżycko. Jaki kurs obrać, aby dotrzeć do Giżycka?

Odwiedź Gdańsk! Podróż to jedynie formalność.

Polskie morze od zawsze zachwyca i przyciąga tysiące turystów. Gdańsk, jako stolica regionu, gromadzi w sobie najważniejsze zabytki, ciekawe festiwale i koncerty, a także zaprasza do życia nocnego w klimatycznych pubach i restauracjach. A w jaki sposób najlepiej dostać się do samego serca polskiego pomorza? 

Bądź bezpieczny zwiedzając

Odwiedzając atrakcje z listy TripPass (i nie tylko) pamiętajmy o odpowiedzialnym zachowaniu. Choć sytuacja pandemiczna stopniowo się poprawia, to COVID-19 wciąż pozostaje realnym zagrożeniem.


Nowa atrakcja w ZOO Opole otwarta dla zwiedzających!

Po blisko 25 latach do opolskiego ogrodu zoologicznego powróciły największe drapieżne koty świata. Specjalnie dla nich powstał nowoczesny obiekt, który od poniedziałku 12 kwietnia jest otwarty dla zwiedzających!

Giżycki kalendarz imprez i wydarzeń

Zapraszamy do zapoznania się z giżyckim kalendarzem imprez w miesiącach czerwiec - wrzesień.

TripPass. Odkrywaj Polskę, miasto za miastem

Cztery Polskie miasta - Gdańsk, Giżycko, Opole oraz Lublin - jednoczą siły i wspólnie zapraszają  turystów do zwiedzania swoich największych atrakcji.