• Home
  • Lista aktualności

Weź udział w ankiecie TripPass

Aby móc ulepszyć projekt TripPass, przygotowaliśmy dla Państwa ankietę dotyczącą projektu.

Kolejne wyróżnienie dla #CityWillWait

Ostatnie tygodnie obfitują w dobre informacje. Projekt #CityWillWait i karta TripPass zdobywają uznanie w ogólnopolskich i regionalnych konkursach. Tym razem zostaliśmy docenieni przez jury Nagrody Marszałka Województwa Pomorskiego, w kategorii „Innowacja w Turystyce”.

Targi Tour Salon w Poznaniu – wspólna akcja 4 miast

W dniach 24-26 września 2021 w Poznaniu odbywają się jedne z najważniejszych targów turystycznych w Polsce – Tour Salon. W tym roku na jedynym stanowisku zobaczymy nie jedno, a aż 4 polskie miasta – partnerów programu TripPass. Są to Gdańsk, Lublin, Opole i Giżycko. Wszystkie miasta przedstawią swoją ofertę turystyczną. Jeżeli jesteście jej ciekawi, zapraszamy do pawilonu nr 6.


Nowy partner TripPass!

Wśród partnerów karty TripPass pojawił się nowy gracz. I to jaki! Jest to duża i znana firma transportowa FlixBus. Każdy posiadacz karty otrzyma 15% rabatu na wszystkie przejazdy z tym przewoźnikiem.

FIM Speedway Grand Prix - jedna z największym imprez żużlowych na świecie odbędzie się w Lublinie!

Miasto Inspiracji zostało gospodarzem dwóch rund FIM Speedway Grand Prix!

Stolica polskiej piosenki bliżej niż Ci się wydaje!

Każdy zna słynny festiwal w Opolu. To kultowe wydarzenie, na które przyjeżdżali artyści i ich fani z całej Polski. Miasto usytuowane jest w południowo-zachodniej części Polski. Ze względu na umiejscowienie i świetną infrastrukturę drogową Opole jest bardzo dobrze skomunikowane z sąsiednimi ośrodkami – Wrocławiem i Katowicami. 

Kurs na Giżycko! Poczuj, dotknij, posmakuj Mazur.

Największe miasto na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich położone w północno-wschodniej części Polski. To ustronne miejsce przepełnione naturalnym pięknem i spokojem. Miasto przepełnione jest energią. To tu mieści się największy, ekologiczny port pasażerski i wiele innych atrakcji, które przygotowało Giżycko. Jaki kurs obrać, aby dotrzeć do Giżycka?

Odwiedź Gdańsk! Podróż to jedynie formalność.

Polskie morze od zawsze zachwyca i przyciąga tysiące turystów. Gdańsk, jako stolica regionu, gromadzi w sobie najważniejsze zabytki, ciekawe festiwale i koncerty, a także zaprasza do życia nocnego w klimatycznych pubach i restauracjach. A w jaki sposób najlepiej dostać się do samego serca polskiego pomorza? 

Lublin - Miasto Inspiracji - jak łatwo, szybko i komfortowo tam dotrzeć!

Stolica malowniczego województwa lubelskiego położona jest we wschodniej części Polski. Lublin oddalony jest o około 400 kilometrów od Giżycka, 500 kilometrów od Opola i nieco ponad 600 kilometrów od Gdańska. Dobrze zaplanowana podróż, nowoczesna infrastruktura i dogodne połączenia pozwalają na przyjemną podróż ze wszystkich czterech kierunków.

Bądź bezpieczny zwiedzając

Odwiedzając atrakcje z listy TripPass (i nie tylko) pamiętajmy o odpowiedzialnym zachowaniu. Choć sytuacja pandemiczna stopniowo się poprawia, to COVID-19 wciąż pozostaje realnym zagrożeniem.