Image

Targi Tour Salon w Poznaniu – wspólna akcja 4 miast

W dniach 24-26 września 2021 w Poznaniu odbywają się jedne z najważniejszych targów turystycznych w Polsce – Tour Salon. W tym roku na jedynym stanowisku zobaczymy nie jedno, a aż 4 polskie miasta – partnerów programu TripPass. Są to Gdańsk, Lublin, Opole i Giżycko. Wszystkie miasta przedstawią swoją ofertę turystyczną. Jeżeli jesteście jej ciekawi, zapraszamy do pawilonu nr 6.

Z reguły, udział w takich wydarzeniach każdy podmiot bierze osobno. Tym razem jednak 4 miasta łączą wysiłki, aby jeszcze efektywniej dotrzeć ze swoją ofertą turystyczną do tysięcy gości, którzy odwiedzą targi. Mają ku temu solidną podstawę – wszystkie są partnerami projektu TripPass, czyli systemu karty turysty, który pozwala odkrywać najlepsze atrakcje w każdym z miast partnerskich. Na stanowisku nie zabraknie materiałów promocyjnych i upominków. Każdy oczywiście otrzyma informacje o atrakcjach od przedstawicieli miejscowości oraz szczegóły działania Karty.

Co więcej, odwiedzający nasze stoisko będą mogli wziąć w quizie. Za udzielenie 100% poprawnych odpowiedzi czekają nagrody!
Serdecznie zapraszamy do pawilonu numer 6, na stanowisko 44, każdego dnia od godziny 10:00.

O wydarzeniu
TOUR SALON 2021 ponownie odbędzie się pod hasłem „Odkryj smak przygody”, które jest kwintesencją planów związanych z jesienną odsłoną tego wydarzenia – zarówno ekspozycja, jak i program wydarzeń będą zachęcać do odkrywania nie tylko nowych destynacji, ale także nowych pasji i nowych sposobów spędzania wolnego czasu. Niewątpliwym atutem jesiennej edycji TOUR SALON będą odbywające się równolegle targi turystyki caravaningowej CARAVANS SALON, podczas których swoją ofertę pokażą czołowi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych w Polsce.

W gronie wystawców targów: miasta, gminy, powiaty, organizacje promocji turystyki, regiony turystyczne, produkty regionalne, dostawcy usług transportowych, dostawcy innych usług w turystyce.