Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie

ul. 1 Maja 10 46-040 Krasiejów
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie


  • Akceptuje zwierzęta
  • Dostosowany
  • Parking dla gości

Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl


Opis

Największy park dinozaurów w Europie, kryjący mnóstwo atrakcji dla turysty w każdym wieku. Niezapomniane przeżycia dzięki podróży w czasie i przestrzeni na pokładzie Tunelu Czasu czy nowoczesnego multimedialnego Parku Nauki i Ewolucji, gdzie można poznać zawiłą historię naszych przodków. Niesamowite emocje w Prehistorycznym Oceanarium, w którym poprzez głębię trójwymiaru można zajrzeć do podwodnego świata wymarłych potworów morskich. Ponad 200 modeli dinozaurów w skali 1:1 a największy z nich amficelias – mierzący 64 metry długości! Pawilon Paleontologiczny ze skamieniałościami sprzed 230 mln lat, w okresie wakacyjnym czynne stanowisko paleontologiczne z aktywnym udziałem naukowców. Moc atrakcji dopełniają parki rozrywki, plaża, małpi gaj, plac zabaw oraz kino emocji 5D. Na terenie obiektu funkcjonuje zaplecze gastronomiczne oraz baza noclegowa. Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie to doskonałe miejsce na wypad nie tylko jednodniowy, ale również na dłuższy pobyt.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Toalety dla niepełnosprawnych, brak progów, podjazdy.

Regulamin i warunki

INFORMACJE OGÓLNE
Podstawą zwiedzania i korzystania z atrakcji Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie jest posiadanie ważnego biletu wstępu/opaski lub karty wstępu. Bilety/opaski można nabyć w kasie JuraParku i Parku Nauki Ewolucji Człowieka.
Zakupiony bilet/opaskę należy zachować do kontroli. Opaski wydawane przy zakupie biletów muszą być zapięte na ręce. Opaski niezałożone, zerwane lub uszkodzone nie będą honorowane.
Uwaga! Opaska jest jednorazowego użytku i nie daje możliwości wielokrotnego zapięcia.
Bilety/opaski są całodzienne. Czas pobytu na terenie obiektu ograniczony jest jedynie godzinami pracy parku.
Bilety/opaski są jednoosobowe. Dostępność atrakcji na terenie JuraParku Krasiejów jest uzależniona od warunków atmosferycznych. Kasa nie zwraca pieniędzy za niewykorzystane atrakcje w przypadku złej pogody lub nagłej awarii technicznej. Kasa nie zwraca pieniędzy za niewykorzystane atrakcje. Kasy prowadzą sprzedaż biletów tylko na dzień bieżący.