Motolotnie Mazury

Gizycko, Antonowo, Browarna
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Motolotnie Mazury


Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl


Opis

Motolotnie Mazury powstały z pasji do latania i dążenia do realizacji marzeń. Od 5 lat oferujemy regularne loty widokowe na terenie Wielkich Jezior Mazurskich pokazując z lotu ptaka najpiękniejsze miejsce Polski.
Co roku w powietrzu spędzamy ponad 400 godzin. Jesteśmy ośrodkiem szkoleniowym, a nasza ekipa to wyłącznie doświadczeni piloci dla których bezpieczeństwo pasażerów ma najwyższy priorytet. Nasze lądowisko znajduje się kilka kilometrów od Giżycka w Antonowie. Obok pasa startowego znajduje się parking dla naszych pasażerów oraz strefa oczekiwania gdzie można usiąść i zobaczyć jak odbywają się loty. Naszych pasażerów prosimy o przyjazd na lądowisko z kilkunastominutowym zapasem oraz zastosowanie się do wytycznych z przedstawionych w dziale informacje.
  • Loty widokowe motolotniami odbywają się w okresie od kwietnia do października.
  • Latamy rano lub popołudniu . Zazwyczaj nie realizujemy lotów w ciągu dnia, ze względu na częste turbulencje.
  • Aby lot się odbył musi być odpowiednia pogoda – bez silnego wiatru, opadów, mgły, zagrożenia burzowego itp.
  • Nasi piloci posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia i wieloletnie doświadczenie, a sprzęt ważne pozwolenia na wykonywanie lotów, aktualne badania techniczne oraz ubezpieczenia.
  • Lądowisko znajduje się w Antonowie k/Giżycka.
  • Oferujemy wiele opcji lotów widokowych m.in. od 10 minut do 1 godziny, prezentowe – z zakupem vouchera podarunkowego, dla par – wspólny lot dwóch motolotni obok siebie, pamiątkowe – z wyjątkowym filmem pamiątkowym z Twojego lotu.
    

Regulamin i warunki

http://motolotniemazury.pl/informacje/