Boyen Water Park

Giżycko, Turystyczna/ Moniuszki
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Boyen Water Park


Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl


Opis

Nowe miejsce na mapie Giżycka - Boyen Water Park - niesamowita frajda dla dzieci i młodzieży. Miejsce, gdzie całe rodziny znajdą dla siebie coś ciekawego.
Jeśli masz ochotę na relaks a jednocześnie lubisz aktywne spędzenie wolnego czasu, szalone sportowe emocje, to miejsce jest dla Ciebie!!! Wodny tor przeszkód powstał na jeziorze Popówka Mała, bezpośrednio przy Twierdzy Boyen. Naturalny akwen wodny znajduje się w pobliżu wielu innych atrakcji, w otoczeniu zieleni.
Pływający tor o powierzchni prawie 3 tys. metrów, to świetna zabawa zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Jest on jednym z największych tego typu parkiem w Polsce.Tor składa się z różnego rodzaju przeszkód i platform. Małpi gaj ze zjeżdżalnią, ośmiometrowa huśtawka, trampolina, poducha wyrzutnia, wodny bączek, to tylko niektóre z atrakcji. Wszystkie elementy wodnego placu zabaw, amerykańskiego producenta Aquaglide, są certyfikowane i bezpieczne. To ważna cecha, gdyż oznacza ona gwarancję bezpieczeństwa. Elementy charakteryzują się z dużą ilością równoważni, miejsc wejściowych i uchwytów ułatwiających ponowne wejście na platformę z wody. Dodatkowo, każdy z uczestników zabaw dostanie piankę, kapok oraz kask. Kompleks Boyen Water Park, proponuje swoim Gościom prócz wodnych uciech pływającej platformy, również piaszczystą plażę z leżakami i parasolami, kącik malucha, Beach Bar z autorskimi daniami street food oraz zimnymi napojami. Bez wątpienia atrakcją, będą również dwa tory do Wake’a.Wake Park oferuje przeszkody o różnym stopniu zaawansowania i zaprasza zarówno pasjonatów, jak i tych, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w tej dziedzinie. Na miejscu jest dostępna wypożyczalnia sprzętu do uprawiania Wake board’u. Miejsce jest chronione przez profesjonalnych ratowników Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Giżycku. Boyen Water Park przyjmuje grupy, organizuje również eventy i imprezy zorganizowane przy muzyce D'J-a.
Dzień spędzony w tym miejscu to gwarancja super atmosfery i pozytywnych emocji.