Hotel Wieniawski

ul. Sądowa 6, Lublin
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Hotel Wieniawski


  • Akceptuje zwierzęta
  • Dostosowany
  • Parking dla gości

Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl

Opis

Trzygwiazdkowy Hotel Wieniawski położony w centralnej części Lublina, w pobliżu Starego Miasta i licznych atrakcji turystycznych.
Hotel tworzy idealne połączenie tradycji z nowoczesnością, eleganckiego designu z funkcjonalnością, jednocześnie oferując komfortowe noclegi w wysokim standardzie. Na Gości hotelu czeka 49 pokoi Classic, Comfort i Superior. Wszystkie zostały wyposażone w 40-calowy telewizor, indywidualnie sterowaną klimatyzację, zestaw do parzenia kawy i herbaty, mini-bar, sejf, telefon oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Hotel jest dostosowany do potrzeb klientów biznesowych – posiada dwie sale konferencyjne oraz ofertę specjalną. Turystyczny, rodzinny czy romantyczny pobyt najlepiej zaplanować właśnie w tym hotelu.
Hotel Wieniawski oferuje bezpłatny pobyt dla zwierząt, pod warunkiem poinformowania o tym pracownika recepcji podczas rezerwacji.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Hotel jest dostępny dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim, ma odpowiedni podjazd. Do dyspozycji Gości hotelu jest 1 pokój zaadaptowany do obsługi Gości niepełnosprawnych

Regulamin i warunki

konieczność wcześniejszej rezerwacji telefonicznej